Ben Bu Cihana Sığmazam fragmanında ortalığı tozu dumana katacak sahne! Nefesleri kesti…

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ben Bu Cihana Sığmazam’ın tanıtımında, ‘Tüm İstanbul’a haber salın! Yokluğumda kim kendini adam yerine koyduysa bilsin ki Cezayir Türk geri döndü!’ kelamları ortalığı kasıp kavurdu. ‘Biz Karadenizli Cezayir Türk’ü tanırdık, lakin bir de Buharalı Temur Turan varmış!’ çıkışı Ben Bu Cihana Sığmazam’da aksiyon ve tansiyon tavan yaptırdı.

Onur Tan, Seyfi Şahin ve Oktay Kaynarca’nın kurucusu olduğu Hoş Adamlar Medya imzasıyla ATV ekranındaki yerini almaya hazırlanan Ben Bu Cihana Sığmazam’ın fragmanı izleyenler tarafınca beğeni yağmuruna tutuldu.

Çekimleri Özbekistan ile İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ve senaristliğini Mahinur Ergun, Yusuf Reha Alp ve Ali Can Yaraş’ın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam’da heyecan yüklü sahnelerin gerisi arkası kesilmeyecek. Onur Tan’ın direktörü olduğu dizide Oktay Kaynarca’nın oynayacağı ‘Cezayir Türk’ isimli karakterin hareketleriyle olaylar şekillenecek.

Zekeriya Kurtuluş’un manzara direktörlüğünü yapacağı, Ercan Saatçi’nin müziklerini besteleyeceği Ben Bu Cihana Sığmazam’da Cezayir Türk, hem ailesinin güvenliğini temin edebilmek birebir zamandavletin bekasını koruyabilmek ismine öldü gösterilecek ve orijinal bir hayata adım atacak.

Ece İnanç’ın uygulayıcı yapımcılığında bulunduğu Ben Bu Cihana Sığmazam’da ailesini gerisinde bırakmak mecburiyetinde kalan Cezayir Türk’ün karşısına Firuze’nin çıkması kararında işlerin rengi değişecek.