Cenk Tosun’dan uçan tekme ve kırmızı kart reaksiyonu: Bize vuracaklar ben de izleyeceğim!

Deniz

Member
Beşiktaş’ın ulusal oyuncusu Cenk Tosun, Ankaragücü maçı daha sonrasında kendisine bir holigan tarafınca atılan tekme hakkında konuştu.

Ankaragücü’nü 3-2 mağlup ettikleri maçın akabinde sahanın ortasında taarruza uğrayan Beşiktaş’ın ulusal futbolcusu Cenk Tosun, müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.

Sahaya giren holiganın tekmesine mahruz kalan Cenk, “Maçı geçtim, yenersin ya da yenilirsin o farklı. Maçtan daha sonra olanlar kabul edilecek durum değil. O kadar polis ve güvenlik var. Nasıl oluyor da taraftarlar tabanımıza gelip uçan tekme ile bize müdahale edebiliyor?” dedi.

Beşiktaşlı oyuncu, “Şansına bir adım attım. Tahminen o adımı atmasam Salih’in beline o tekme gelecek ve Salih’in futbol ömrü bitecek. Sahiden epeyce üzücü. Josef’in kartını hiç anlamadım. Beşerler bana yumruk atacak, ben izleyeceğim. Nasıl olacak bu işler? Orada Josef yalnızca beni müdafaa emelli çocuğu alıp kenara çekti kırmızı kart yedi. Gelsinler bizim başımıza, ağzımıza vursunlar biz de o denli duralım. Koruyunca da kırmızı kart yiyoruz. Kendini bilmez birisi yüzünden en yeterli adamlarımızdan biri, tahminen iki, tahminen de üç hafta oynayamayacak” açıklamasında bulundu.

TIKLAYIN – Maçın bitimiyle alana giren bir taraftar, Beşiktaşlı futbolculara uçan tekmeyle saldırdı!