Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu kim? Gelinim Mutfakta’yı bu hafta kim sunacak? Songül Karlı’nın akabinde…

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kanal D ekranında seyirci ile buluşan Gelinim Mutfakta’da bir daha sunucu değişikliğine gidilecek. 14 Ekim günü yayınlanan kısmında sunucusuz olarak devam edilen programın izleyenleri şoke oldu. Sunucu Demet Akalın niye Gelinim Mutfakta’da yok? İşte tüm ayrıntılar…

Gelinim Mutfakta programı Fatih Ürek’in sunuculuğu ile seyirci ile buluştu. ondan sonrasındaki dönemde Onur Büyüktopçu sunucu koltuğunda oturdu. Akabinde da Seda Sayan Gelinim Mutfakta ile anlaştı. En son ise, bu dönemin başından itibaren Demet Akalın Gelinim Mutfakta’yı sunmaya başladı.

DEMET AKALIN niye GELİNİM MUTFAKTA’DA YOK

Fakat geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın programa veda ettiği öğrenildi. Flaş bir kararla Gelinim Mutfakta’da ayrılan Demet Akalın’ın veda sebebi merak konusu oldu. Edinilen bilgiye bakılırsa, Akalın’ın Gelinim Mutfakta’dan ayrılma sebebinin ağır iş saatleri.

Akalın’ın hususa ait açıklaması şu biçimde:

Ben disiplinli hanımım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün evvel ayrıldım. Beni bırakın Gülben’i alın Songül Karlı’yı alın dedim. Fatih bile geri alabilir. en çok o yakışıyor aslına bakarsan. Ben kimseyi işinden etmedim.

GELİNİM MUTFAKTA’NIN YENİ SUNUCUSU KİM?

Ani bir kararla, Gelinim Mutfakta’dan Demet Akalın’ın ayrılmasının akabinde yeni sunucunun kim olacağı merak konusu oldu. Son kısımda sunucusuz kalan programın sunuculuğu için görüşmelerin başladığı öğrenildi.

Demet Akalın’ın işaret ettiği isimler Gülben Ergen, Songül Karlı ve Fatih Ürek gündemdeydi. Hangi isim olur diye konuşulurken programla ilgili belirsizlik netlik kazandı.

Bundan daha sonra Gelinim Mutfak’ta programını her hafta bir ünlü sunacak. Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu her hafta öteki bir kişi olacak.

GELİNİM MUTFAKTA’NIN SUNUCUSU SONGÜL KARLI OLDU

Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta programını Songül Karlı sunacak.

GELİNİM MUTFAKTA YENİ SUNUCU KİM OLACAK?

Bundan daha sonra her hafta yeni bir ismin sunuculuk yapacağı programı formatı yıldız yağmuru olarak medyaya servis edilmişti. Geçen hafta Songül Karlı Gelinim Mutfakta’yı sundu. Pekala bu hafta kim sunacak?

Bu hafta Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucu Safiye Soyman oldu.