Günahsızlar Apartmanı Gülseren Budayıcıoğlu’dan inanılmaz itiraf! Düşündüğünüzden daha farklıymış

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Dramatik ve trajik hayat hikayelerinin müellifliğini üstüne alan Gülseren Budayıcıoğlu, Günahsızlar Apartmanı’nda senaryo gereği ölerek takımdan çıkan Farah Zeynep Abdullah hakkında çarpıcı itiraflara yer verdi. Farah Zeynep Abdullah’ın ortalığı kasıp kavuran veda atılımından daha sonra birinci kez konuşan Gülseren Budayıcıoğlu övgü dolu sözlerde bulunmayı ihmal etmedi.

İstanbullu Gelin, Doğduğun Mesken Kaderindir, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız üzere dizilerin hikayesini kaleme alan ve izleyici kitlesiyle buluşturacağı yesyeni dizi projesi Kral Kaybederse için hazırlıklara başlayan Gülseren Budayıcıoğlu, Günahsızlar Apartmanı hakkında da ses getirecek tüyolarda bulundu.

Farah Zeynep Abdullah’ın yerine geçecek ismi kendisinin de bilmediğini belirten Gülseren Budayıcıoğlu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları yazdı:

“Masumlar Apartmanı geçen hafta dönem finali yaptı. Dizide İnci karakterini canlandıran sevgili Farah Zeynep Abdullah bu son bölümde diziden ayrıldı. Sevgili oyuncumuzla benim de birkaç kere bir ortaya gelme fırsatım oldu.’’

Gülseren Budayıcıoğlu: ”Performansını Beğenerek İzledim!”

‘’Farah insan olarak son derece doğal, içten, samimi bir kişiliğe sahip. İlk günden beri dizide gösterdiği oyunculuk performansını çok beğenerek izledim. Oynadığı karakterin içine giren, oyunculuğunda bile doğallığını hiç kaybetmeyen bir sanatçımız.’’

‘’Masumlar Apartmanı Sakinlerinin Ruhsal Sıkıntıları Çok Ağır!’’

Yeni dönemde İnci karakterinin yerini kim alacak, şimdilik ben de bilmiyorum lakin senaryo çalışmaları devam ediyor. Olabildiğince gerçek kıssaya sadık kalmaya çaba ediyoruz. Kitabı okuyanlar bilir, Günahsızlar Apartmanı sakinlerinin ruhsal problemleri çok ağır. Bu meseleler niçiniyle hayatları adeta cehenneme dönmüş fakat merak etmeyin vakit içinde onlar da güneşi görecekler. Yani aydınlık günler onları bekliyor.

‘’İnanın Bana Yaşanan Gerçekler Çok Daha Vahim!’’

İzleyicilerimizden pek çoğu, ‘Biz bu diziyi çok seviyoruz ancak izlerken de çok üzülüyoruz. Ne olur mevzuları bu kadar abartmayın’ diyorlar. Öyleyse sizlere çok açık bir itirafta bulunayım; sizleri daha fazla üzmemek için hususları abartmak yerine senaristimiz sevgili Deniz Madanoğlu olabildiği kadar yumuşatmaya uğraş ediyor. Yani inanın bana yaşanan gerçekler çok daha vahim.

‘’Bundan daha sonra İnsanlarımız Acı Çekmesinler!’’

Bizim insanımızın yaşadığı acılar bunlarla da sonlu değil. Yalnızca bu dizide değil, diğer dizilerde de amaç daima bu insanların nasıl ve niye bu hale geldiklerini sizlere gösterebilmek. Hiç şayet olmazsa bundan daha sonra insanlarımız acı çekmesinler. Sevgili Farah Zeynep Abdullah’a Günahsızlar Apartmanı’na katkıları ve emekleri için teşekkür eder, bundan daha sonraki hayatında da başarılarının devamını dilerim.