Konyaspor Lideri Özgökçen: İki kırmızı kartı da gerçek buluyorum

Deniz

Member
Spor Toto Muhteşem Lig’in 4. haftasında Eskişehir’deki maçta Fenerbahçe’yi 1-0 yenen Otomobilim.com Konyaspor’un kulüp lideri Fatih Özgökçen, ligin uzun bir maraton olduğunu belirterek, kadronun oyunundan şad olduğunu söylemiş oldu.

Özgökçen, maç daha sonrası Eskişehir Yeni Stadı’ndan ayrılırken basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ligin çabucak hemen 4. haftasının geride kaldığını kaydeden Özgökçen, “Biz geçen yılki söylemlerimizi motamot yenidenlıyoruz. Lig, uzun maratonu gerektiren, uzun yarışı gerektiren bir oyun. ötürüsıyla 36 maçın sonunda neler olur onu konuşacağız. Fakat oyun olarak baktığınız vakit Konyaspor’un oyunundan çok mutluyum.” diye konuştu.

Özgökçen, alanları bakımda olduğu için sportif manada fazla yorum yapmak istemediğini lisana getirdi.

Eskişehir’de konuk olduklarını söz eden Özgökçen, “Zemin çalışmalarımız devam ediyor. Onu tamamlamak istiyoruz. İnşallah Konya’da maçları oynamaya başladığımız vakit hem sportif manada hem grubun genel durumuyla alakalı ayrıntılı açıklamaları yapacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

“İki kırmızı kartı da hakikat buluyorum”

Fatih Özgökçen, bir soru üzerine Fenerbahçeli Valencia ve Konyasporlu Adil Demirbağ’a gösterilen kırmızı kartlara değindi.

Pozisyonları maç ortasında kıymetlendirme imkanının biraz daha güç olduğunu anlatan Özgökçen, şöyleki devam etti:

“Çünkü anlık refleksleri gerektiren hadiseler. çabucak sonrasında izlediğimiz vakit tahminen bir yorum da yapma durumu olabiliyor. Lakin benim gördüğüm kadarıyla bilhassa Fenerbahçe’ye gösterilen kırmızı kartta bir tekme olayını görüyoruz. Benim gördüğüm kadarıyla bizim sarı kartımız da sarı kart. ötürüsıyla iki kırmızı kartı da gerçek buluyorum.”

Özgökçen, bir forvet alıp transferi tamamlayacaklarını kelamlarına ekledi.