Tadım, eğlenceli çekirdek çitleme tarzlarını Amerika ve Almanya’daki tüketicilerine anlattı

Selinx1

New member
Türkiye’den dünyaya açılan önder ambalajlı kuruyemiş markası Tadım, konvansiyonel ve dijital reklam alanında faaliyet gösteren Serdesin’le yesyeni bir reklam sinemasına imza attı. Tadım’ın eğlenceli “how to eat sunflower seeds” reklam sinemasında, farklı tipte çekirdek yeme bilgileri Amerika ve Almanya’daki tüketicilere anlatıldı. Küresel pazarlarda markasını güçlendirmek ve atıştırmalık kesiminde dünyanın en güzel şirketleri içinde yer almak amacıyla, kuruyemişe katma paha ekleme gerekliliğini unsur edinen Tadım’ın hareketli ve sürükleyici kurgusuyla hazırlanan reklam sineması, Amerika ve Almanya’daki tüketicilerinin çekirdek yeme zevkini ikiye katlayacak.

Amerika ve Avrupa Tadım’la çekirdek yemeyi öğrenecek

Çekirdek yeme tarzlarının ayrıntılı olarak anlatıldığı ilgi cazip reklam sineması, çekirdek paketlerinin üstündeki QR alanı taratılarak izlenebilecek. Reklam sinemasıyla çekirdek yeme zevkini daha da coşkulu bir hale getiren Tadım’ın reklam sinemasıyla, Amerika ve Avrupa’daki tüketiciler eğlenceli farklı tarzlarla çekirdek yemeyi öğrenecek. Türk kuruyemişine olan ilgiyi memleketler arası ölçeğe taşıma konusunda öncülük eden Tadım, Amerika ve Almanya başta olmak üzere tüm dünyada çekirdeğin yıldızını parlatmak için çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

Reklamveren: Tadım

Reklamveren Temsilcisi: Karin Vonoetinger, Tunahan Baş, Azer Güneş, Sena Şahbudak

Reklamveren Dijital Temsilcisi: Karin Vonoetinger, Tunahan Baş, Azer Güneş, Sena Şahbudak

Reklam Ajansı: Serdesin

Yönetici Kreatif Yönetici & Kurucu: Serhat Bayram

Ajans Lideri: Zeynep Çamcı

Kreatif Yönetici: Hasan Tuna Balkan

Kreatif Küme Başkanı: Nevzat Özenmiş

Kreatif Küme: Zülal Işılga, Şeyma Şimşir, Hande Rodoplu, İlknur Çoşkuntuna, Kutay

Savut, Salih Bozcu, Emre Kaptan, İlkay Kocahaliloğulları, Cansu Hocaoğlu, Gamze

Kutlu, Emre Özbey, Baran İtina, Suat Demiriz, Batuhan Emre Reis

Marka Yöneticisi: Buket Aybek, İrem Aydoğan, Damla Kızıltan

Stratejik Planlama: Serhat Bayram

Yapım Şirketi: Autonomy

Direktör: Berk Turhan

Üretimci: Burhan Şınlak

İmaj Direktörü: Tuğrul Kurban

Müzisyen / Müzik Yapım: Opus

Müzisyen: Tolga Türünz, Mehmet Yaranona

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı