Trabzonspor Lideri Ağaoğlu: Fırtına mevsimi devam edecek

Deniz

Member
Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, tüm topluluk bir arada hareket edip, hedefledikleri başarılara ulaşacaklarına inandığını bildirdi.

“Denizde, havada, karada kutladığımız şampiyonluk coşkusunu, dalga dalga dünyanın dört bir köşesinde hissettirdik.” ifadelerini kullanan Ağaoğlu, “Tarihimizin, tabiatımızın ve karakterimizin her zerresini, kültürümüzün tüm zenginliklerini bu şampiyonlukla bir arada bir sefer daha herkese gösterdik. Artık önümüzde yeni gayeler, yeni muvaffakiyetler ve yeni mutluluklar var. Dün olduğu üzere bugün ve yarın da bir arada hareket ederek hedeflediğimiz tüm başarılara ulaşacağımıza inanıyorum.” biçiminde görüş belirtti.

Ağaoğlu, bakılırsav müddetleri boyunca büyük bir ciddiyetle uyguladıkları ekonomik ve sportif planlamanın süreç içerisinde meyvelerini verdiğini, kendilerine tarifsiz hisler yaşattığını vurgulayarak, şu biçimde devam etti:

“Süper Lig şampiyonluğu, Türkiye Kupası zaferi ve son olarak Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda kazandığımız Üstün Kupa ile bir arada, tüm topluluğumuz kenetlendiğinde neler başarabildiğini herkese gösterdi. Önümüzdeki süreçte bir daha daima bir arada, bir daha yan yana ve omuz omuza sürdürülebilir muvaffakiyet amacımız doğrultusunda yürümeye devam edeceğiz. Yüz yılı aşkın spor ve futbol kültürüne sahip Trabzon kentinin göz bebeği Trabzonspor’umuz, 55. yaşını kutluyor. Bu 55 yıllık serüvene bir hayli muvaffakiyet ve gurur dolu hatıra sığdıran Trabzonspor’umuz, inanıyorum ki önümüzdeki senelerda da bir daha eşsiz zaferlere imza atacaktır.”

Bir şampiyonluk ve bir Harika Kupa ile tamamladıkları dönemin akabinde yeni maratona başladıklarını belirten Ağaoğlu, “Hiç kuşkunuz olmasın ki 2022–2023 döneminde da fırtına mevsimi devam edecek. Yeni dönemin ve yeni yaşımızın tüm Trabzonspor topluluğuna güzel olmasını diliyor, bu vesileyle başta ebediyete intikal eden kurucularımız, liderlerimiz ve kulübümüzün bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm yöneticilerimize Allah’tan rahmet diliyor, yaşayanlara uzun ve sağlıklı ömürler dileyerek şükranlarımı sunuyorum.” değerlendirmesinde bulundu.