Galatasaray, Omar Elabdellaoui’nin kontratını feshetti

Deniz

Member
Galatasaray, Norveçli sağ bek Omar Elabdellaoui’nin mukavelesinin tek taraflı feshedildiğini deklare etti.

Elabdellaoui toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sezon öncesinde menajerim bana gelen teklifler olduğunu söylemiş oldukten daha sonra hocamızla konuştum ve planları içinde olduğumu söylemiş oldu. Bunun üzerine menajerime tüm teklifleri unutmasını söylemiş oldum. Birkaç gün evvel ise Cenk Ergün benden kulüp bulmamı istedi. Bunun benim için sürpriz olduğunu ve Galatasaray bu biçimde istiyorsa menajerime çabucak kulüp bulmasını söyleyeceğimi ilettim. Kimi beşerler ne derse desin Galatasaray’a olan hürmetim ve sevgim sürüyor. Benim için ettiğiniz duaları ve dayanağınızı hiç unutmayacağım” dedi.

Sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan Omar’ın 1 milyon 400 bin Euro talep etmesi savları toplumsal medyada gündeme gelmişti. Havai fişek yaralamasında gözünün birine önemli hasar alan ve ameliyat süreçlerinde Galatasaray’dan fiyatını eksiksiz alan Omar’ın bu isteği sarı kırmızılı taraftarı kızdırmıştı.