Kardeşlerim 63.bölüm fragmanında Ömer’i içini sızım sızım sızlatacak haber! Yıkılıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kardeşlerim 63.bölüm fragmanında vefatın eşiğine sürüklenen Emel’in sıhhat durumu kritiktir, bu yüzden gerekli müdahale yapılmak üzere hastaneye kaldırılır. Emel’in vaziyetini goren Ömer ıstıraptan kahrolurken, olayın sorumlusu olan Kaan’ın ise etekleri tutuşur.

Hapse girme ihtimali yüzünden telaşa sürüklenen Kaan, ‘’Ben bir çocuğa çarptım, ne olur yardım et bana’’ diyerek babasından takviye talep eder. hayatının şokunu yaşayan Ömer, kardeşine çarpıp kaçanın bir an evvel cezalandırılmasını polis gruplarından ister. Öbür taraftan Akif ise Ahmet’in oğlunun Ömer olduğu gerçeğini öğrenirken, Şengül’den öcünü almak isteyen Gönül’ün minibüsü yakması akıllara sakinlik verdi. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Emel’in ömür savaşını kazanıp kazanamayacağı önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni kısımda netlik kazanacak.

Serkan Birinci’nin direktörü olduğu, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin yazdığı, Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstlendiği Kardeşlerim 63.bölümüyle 15 Ekim Cumartesi günü saat 20:00’da ATV’de yayına girecek.